602 510 015

+48 (32) 494 76 66

biuro@inter-turbo.pl

godziny otwarcia: Pn-Pt 8:00-17:00

Pliki do pobrania

Profesjonalnie i tylko tak ......

Profesjonalnie i tylko tak ......

Projekty UEPrzedsiębiorstwo Inter-Turbo Spółka Cywilna Marek Jasiok, Błażej Michalik NIP: 645-253-67-65 zrealizowało
Projekt pn. „Utworzenie nowoczesnej linii diagnostyki oraz naprawy układów wtryskowych wraz ze stworzeniem internetowej bazy danych przeprowadzonych napraw w firmie sposobem na wprowadzenie innowacji o charakterze produktowym i nietechnologicznym na skalę światową.” współfinansowany  przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla osi priorytetowej: III. Konkurencyjność MŚP dla działania: 3.2. Innowacje w MŚP


Krótki opis projektu: Projekt przewiduje zakup czterech urządzeń do diagnostyki, testowania i naprawy układów wtryskowych. Każde z urządzeń może pracować osobno, jednakże w całości tworzą kompleksową linie technologiczną pozwalającą na naprawę każdego typu wtryskiwacza, pompowtryskiwacza oraz pompy wysokiego ciśnienia silników wysokoprężnych jak i benzynowych. Ponadto w ramach projektu przewidziane jest stworzenie internetowej bazy danych przeprowadzonych napraw w firmie.


Cel główny projektu: Celem projektu jest wprowadzenie innowacji o charakterze produktowym oraz nietechnologicznym, stosowanej w skali świata nie dłużej niż trzy lata. Jako produkt należy rozumieć w tym przypadku usługę diagnostyki i naprawy układów wtryskowych, których naprawa i regeneracja nie była wcześniej możliwa ze względów technologicznych. W kwestii innowacji nietechnologicznej to utworzona została internetowa baza danych przeprowadzonych napraw, co pozwoli na sprawną obsługę gwarancyjną i identyfikację ewentualnych wad stosowanych rozwiązań.


Rezultaty projektu:

  1. Wzrost zatrudnienia we wspieranych przedsiębiorstwach O/K/M [EPC]-2
  2. Liczba wprowadzonych innowacji 2 szt. (innowacja produktowa innowacja nietechnologiczna o charakterze organizacyjnym)

Wartość projektu (koszty kwalifikowane): 1 511 200,00 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 604 000,00 zł


Gwarancja

Wszystkie produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów lub ilości motogodzin.